Świętojańskie Spotkanie Wspólnoty Chrześcijan

źródło: strona Wspólnoty Chrześcijan

Tegoroczne spotkania odbędą się w dniach 11 – 18 lipca (od niedzieli 11.07., do niedzieli 18.07.), już po raz piąty w Centrum Konferencyjnym ,,Dom i Biblioteka Sichowska” im. Zofii i Krzysztofa Radziwiłłów (Sichów Duży 88, 28-236 Rytwiany).

Naszym partnerem jest Sichowska Fundacja Edukacyjna zarządzająca tym obiektem.

Poważnym problemem logistycznym są dla organizatorów ograniczenia wynikające z pandemii Covid-19. Aktualnie w pensjonacie dysponującym 2-, 3- i 4-osobowymi pokojami możliwe jest zakwaterowanie maksymalnie 33 – 35 osób. Podobnie jak w roku ubiegłym, nadal nie możemy korzystać z miejsc noclegowych w pobliskim internacie szkolnym. Dla zwolenników „turystyki kwalifikowanej” istnieje możliwość rozbicia namiotu oraz ustawienia kampera lub przyczepy campingowej. Gorąco zachęcamy do korzystania z tej formy noclegu, co wiąże się między innymi ze zmniejszeniem kosztów pobytu. Osoby które wybiorą ten wariant, mają zagwarantowany dostęp do sanitariatów usytuowanych na parterze budynku głównego. Mamy również możliwość zakwaterowania uczestników w Hotelu „Oaza Spokoju” w pobliskim Grzybowie, kilka kilometrów od Sichowa Dużego, ale wiąże się to z koniecznością codziennych dojazdów do Centrum.                  

Aktualnie trwają prace nad ustaleniem szczegółowego programu spotkań. Po ich zakończeniu program zostanie opublikowany na stronie internetowej Stowarzyszenia i przekazany wszystkim zainteresowanym.  

przeczytaj więcej na stronie Współnoty Chrześcijan:

Możesz również polubić…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x